KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. PŘÍPRAVÁŘ SMĚSÍ

PŘÍPRAVÁŘ SMĚSÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: 2 směnný provoz, vzdělání - vyučen, přesnost, preciznost a manuální zručnost
Další požadavky: samostatnost a odpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
Pracovní poměr : doba určitá 1 rok, zkuš. doba 3 měsíce, PP lze prodloužit
Nástup ihned.
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 398 - R. Dryová
Volné místo přípravář směsí pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PŘÍPRAVÁŘ SMĚSÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: F. A. Gerstnera 21
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radoslava Dryová
E-mail: Radoslava Dryová
Telefon: +420 389 000 398

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.