KNEBL, spol. s r.o.

Lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Hlavní náplní práce je příjem pacientů podle zaslaných a schválených lázeňských návrhů, rozpis léčebných procedur, kontrola průběhu léčby, vypracování propouštěcí zprávy u lázeňských pacientů a některých skupin léčených krátkodobých pobytů. Pracujeme s programem Medicus. Vhodné i pro důchodce s odpovídajícím vzděláním.
Výhody: příspěvek na stravu, prémie.
Zájemci se hlásit telefonicky, e-mailem nebo osobně.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Luhačovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: KNEBL, spol. s r.o.
Ulice: Leoše Janáčka 379
Město: Luhačovice
PSČ: 763 26

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Kneblová
E-mail: kneblova@luhacovicepraha.com
Telefon: +420 577 131 102

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KNEBL, spol. s r.o.