Contract Manager - Branch Plzeň

Pracovní místo ( Contract Manager - Branch Plzeň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- řízení chodu ostrahy na přidělených zakázkách v Plzeňském kraji (oblast Tachovska)
- organizační činnost skupiny bezpečnostních pracovníků za účelem dosažení cílů a firemní strategie
- řízení a vedení týmu pracovníků, jejich hodnocení, jejich rozvoj, motivace, zajištění zastupitelnosti
- šetření bezpečnostních incidentů
- komunikace s klientem
- identifikace a řízení úzkých míst v procesech plánování vedoucí ke splnění poskytovaných služeb
- příprava podkladů pro mzdy a fakturaci
- plnění schváleného rozpočtu daného projektu
- kontrolní činnost

Požadujeme:
- min. středoškolské vzdělání
- manažerské dovednosti
- schopnosti vedení a motivace týmu, výborné analytické schopnosti, koncepční přístup, orientace na výsledek
- orientace v problematice kapacitního plánování
- znalost MS Office
- vysoké pracovní nasazení, smysl pro zodpovědnost
- komunikativní a týmová osobnost
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- samostatnou, různorodou a řídící činnost
- zázemí u mezinárodní společnosti
- pracoviště Branch Plzeň
- seberealizaci, školení a profesní rozvoj
- motivující platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- firemní automobil, atd.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete motivační dopis a profesní životopis na adresu pavlina.smatolanova@securitas.cz.