Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Nákupčí - nákup materiálu pro strojírenskou výrobu

Pracovní místo ( Nákupčí - nákup materiálu pro strojírenskou výrobu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Nádražní č.p. 106, Červenka. Prac. poměr na dobu určitou 1 rok (zástup za MD).
Požadujeme praxi ve strojírenském oboru a to nejméně 1 rok pro středoškolské vzdělání a pro vysokoškolské vzdělání možno bez praxe.
Požadované průkazy: ŘP sk. B. Práce PO - PÁ, 8 hod./den, 6:00 - 14:30 hod. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PROJEKTOVÝ MANAŽER/MANAŽER VÝROBNÍCH ZAKÁZEK Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"?
Grafton Recruitment s.r.o. Staré Město, Plný úvazek, Inzerováno včera

Dělník v elektrotechnice (montáž elektrických nebo energetických zařízení) očekáváme:zodpovědnost,spolehlivost,pečlivost,dobrý zdravotní stav, Pracovní doba: ranní a noční směny 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod., jeden týden práce Po, Út, Pá, So, Ne a druhý týden St, Čt Nabízíme: práci v příjemném a čistém prostředí, ...
AVX Czech Republic s.r.o. Lanškroun, Inzerováno včera

Nákupčí Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc. Prov. doba: 8:30 - 17:00 hod. Chcete pracovat v oblasti nákupu se zaměřením na značkové produkty? Přidejte se do našeho týmu a rozviňte svůj potenciál v oblasti nákupu naplno. Náplň práce: - ...
BRASTY GROUP s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit