EMMERETAIL PRAGUE s.r.o.

Prodavač/prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
MV: Zamenhofova 440,108 00 Praha 10-Štěrboholy
Kontakt: Hybášková Kamila, e-mail: recruiting@gmoshop.com

Český jazyk a ruský jazyk - velmi dobrá znalost, anglický jazyk - středně pokročilý.
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Praha
Obor: IT - prodej a služby
Pozici nabízí: EMMERETAIL PRAGUE s.r.o.
Ulice: Zamenhofova 440
Město: Praha
PSČ: 108 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kamila Hybášková
E-mail: recruiting@gmoshop.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EMMERETAIL PRAGUE s.r.o.