ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.

BAGRISTA

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Písek a okolí; doprava na pracoviště zajištěna
Pracovní doba: v létě 6:00-14:30 hod., v zimě 7:00-15:30 (doprava na trase Strakonice - Písek a Protivín - Písek zajištěna)
Požadujeme: ŘP skup. T nebo C; (strojní průkaz a zaučení zajistí zaměstnavatel)
Nabízíme: zvláštní prémie, příspěvek na dopravu, dovolenou navíc, stravenky
Kontakt: p. Bálek Josef tel. 602 379 858 v době od 8 do 14 hod.
Volné místo bagrista pro lokalitu Písek.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BAGRISTA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.
Ulice: Topělecká 423
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Bálek
Telefon: +420 602 379 858

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o.