Odborní referenti - pracovníci přepážky - poradci

Pracovní místo ( Odborní referenti - pracovníci přepážky - poradci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z: 15.6.2017 a: 25.10.2017 Požadujeme: dobrou znalost PC (Word,Excel, Power Point), obchodní dovednosti a komunikační schopnosti, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, řidičské oprávnění skupiny B( osobní vozidla) není podmínkou, znalosti v pojišťovnictví výhodou.
Nabízíme: stálý plat, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví