Petra Chlandová

KADEŘNICE

Odeslat

Pracovní náplň
Pomocné práce v kadeřnictví- úklid, mytí vlasů, barvení popř. střihání
- kvalitní, pracovitá, ochotná, slušná osoba.
V případě vzájemné spokojenosti bude na dohodu o pracovní činnosti v dalším období navazovat pracovní smlouva dle domluvy.
Volné místo kadeřnice pro lokalitu Náměšť nad Oslavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 09. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KADEŘNICE

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Petra Chlandová
Ulice: Nádražní 183
Město: Náměšť nad Oslavou
PSČ: 675 71

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Chlandová
E-mail: vaclav@chlanda.cz
Telefon: +420 739 089 362

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Chlandová