Kofola a.s.

Mechatronik

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov
Co bude Vaším úkolem
Údržba elektro strojů a zařízení
Diagnostika a řešení poruch během výrobního procesu
Podílení se na úpravách a modernizaci zařízení a strojů
Komunikace s dodavatelem výrobních technologií
Co od Vás čekáme
SŠ obor elektro
Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. §5 (§6), nutnost
Diagnostikování poruch elektronických přístrojů, zařízení a systémů
Znalost čtení a kreslení elektrotechnických schémat
Výhodou znalost nějakého řídicího systému (Siemens Logo, S7 300, S7 1200, Moeller)
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Ochotu pracovat ve směnném provozu
ŘP. sk.B
Co pro Vás máme my
Dynamickou práci v tradiční potravinářské společnosti
Osobní i profesní rozvoj
Moderní firemní benefity
Spolupráci v Krnově, co možná nejdříve
Zaměstnanecké výhody : Stravování, příspěvek na dopravu (Krnov i mimo něj), pitný režim na pracovišti, vzorky nápojů, dovolená 25 dní
Hlásit se na e - mail petra.janostikova@kofola.cz popřípadě přijít s životopisem a vhodit do schránky na vrátnici
Z : 15.6.2017
Volné místo mechatronik pro lokalitu Krnov.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechatronik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: Kofola a.s.
Ulice: Za Drahou 165
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Janoštíková
E-mail: Petra Janoštíková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kofola a.s.