Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.

OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Odeslat

Pracovní náplň
OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7:00-19:00, noční směna od 19:00-7:00 hod.), při výrobě automobilových skel. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování a stravenky zdarma, vyšší nárok na dovolenou, úrazové pojištění a další benefity. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 9:00-16:00 hod. - 720 043 655), e-mailem (na stránkách firmy vyplnit dotazník www.saint-gobain-sekurit.cz).
Volné místo obsluha technologického zařízení pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Průmysl
Pozici nabízí: Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.
Ulice: Masarykova 1404
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Bukai
E-mail: Ladislav Bukai
Telefon: +420 311 541 152,602 649 421

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.