Nemocnice Písek, a.s.

LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Odeslat

Pracovní náplň
ciz Požadujeme: vysokoškolské vzdělání na lékařské fakultě
Nabízíme: příspěvek na stravování, ubytování, dovolená na zotavenou 5 týdnů, zvýhodněné mobilní tarify
Informace: Ing. Šillerová - tel. 382 772 017, 382 772 020 mezi 7:00 - 15:00 hod., e-mail: personalni@nemopisek.cz nebo osobně Personální oddělení Nemocnice Písek, a.s.,
Volné místo lékař/ka na chirurgické oddělení pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice Písek, a.s.
Ulice: Karla Čapka 589
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petra Šillerová
E-mail: Ing. Petra Šillerová
Telefon: +420 382 772 017

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice Písek, a.s.