AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOELEKTRONIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Popis práce:
- opravárenské, údržbářské práce a užitkových vozidlech
- diagnostika závad za pomocí měřících přístrojů
- odstraňování závad, výměna jednotlivých dílů a skupin vozidel
- pomoc při opravách vozidel na cestě
Požadavky:
- výuční list oboru automechanik-autoelektrikář-autotronik (vhodné i ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl