vedoucí pobočky v oblasti energií

  • Kyjov

Pracovní místo ( vedoucí pobočky v oblasti energií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Kyjov. Do svého týmu hledáme nového kolegu / kolegyni
Co bude Vašim úkolem :
- samostatně vést pobočku v Kyjově
- vytvářet obchodní, marketingové a manažerské aktivity pro splnění plánů pobočky
- příprava obchodních nabídek, jejich prezentace, příprava dokumentace
- zajištění plného servisu novým i stávajícím zákazníkům v zázemí pobočky
Co od Vás očekáváme:
- baví Vás prodej a komunikace s lidmi
- chcete si vydělat dobré peníze i nad rámec fixního platu
- samostatnost a proklientský přístup
- chuť pracovat a učit se novým věcem
- počítačové znalosti na dobré úrovni
Co můžeme nabídnout my :
- Možnost práce na plný nebo poloviční úvazek
- zázemí prosperující společnosti
- stabilní kamennou kancelář v centru Kyjova
- motivující finanční ohodnocení
- notebook, telefon
- školení / technického i obchodního směru /
- Fixní nástupní plat + provize z prodeje
- Zaměstnanecké výhody (stravenky, neomezené volání, slevy pro rodinu a kamarády)
Co je potřeba udělat: odeslat životopis (foto vítáno) s motivačním dopisem na email : pochyly@centrum-uspor.cz. V případě že se Vám ozveme, dostavit se na osobní pohovor
Volné místo vedoucí pobočky v oblasti energií pro lokalitu Kyjov.