Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. C, profesní průkaz, svářečské zkoušky - vše výhodou, ne podmínkou
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, náborový příspěvek až 10.000,-Kč, příspěvek na stravování
- Pozice je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK Opravy nákladních vozidel. Pracovní doba 6.00-14.30 hod. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe podmínkou Volné místo automechanik pro lokalitu Bernartice.
TRUCK SERVIS PRAHA s.r.o. Bernartice, Inzerováno včera

AUTOMECHANIK/-ČKA nákladních automobilů AUTOMECHANIK/-ČKA nákladních automobilů - opravy nákladních vozidel vlastního vozového parku. Hrubá měsíční mzda od 25.000,- Kč. Nástup od 1.3.2018. Jízdní výhody. Pojištění odpovědnosti. Volné místo automechanik/-čka nákladních automobilů pro ...
DTcars Transport s.r.o. Česká Skalice, Inzerováno včera

Mistr/ová výroby Místo výkonu práce Přelouč Nástup možný IHNED. Náplň práce: - řízení střediska výrobního úseku se zaměřením na plnění harmonogramu zakázek (kusová a malosériová výroba v automobilovém průmyslu) - vedení zaměstnanců, plánování práce, kontrola a ...
SVOS, spol. s r.o. Přelouč, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit