Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. C, profesní průkaz, svářečské zkoušky - vše výhodou, ne podmínkou
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, náborový příspěvek až 10.000,-Kč, příspěvek na stravování
- Pozice je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

automechanik Vyučení v oboru, ŘP min sk. B podnikové stravování, zvláštní prémie, fitness, podnikové akce Volné místo automechanik pro lokalitu Praha.
Hyundai Centrum Praha s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Mechanici, automechanici Zaběhlý autoservis hledá šikovného automechanika. Nabízíme práci v nově vybudovaném areálu s novým vybavením a technikou. Očekáváme: spolehlivost, flexibilitu, pečlivost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, obědy. V případě zájmu se hlaste ...
Josef Štěpánek Bílé Podolí, Inzerováno před 3 dny

Automechanici V případě zájmu se hlaste telefonicky, osobně, nebo emailem. Místo výkonu práce: Nad Rezkovcem 1114/2, Čáslav Volné místo automechanici pro lokalitu Čáslav.
Karel Chadraba Čáslav, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit