Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AUTOMECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. C, profesní průkaz, svářečské zkoušky - vše výhodou, ne podmínkou
- Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, náborový příspěvek až 10.000,-Kč, příspěvek na stravování
- Pozice je ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik nákladních a přípojných vozidel Kontakt e-mailem slapetova@ttvtransport.cz. - SOU v oboru - zkušenosti a praxe v oboru - ŘP sk. B - trestní bezúhonnost - manuální zručnost, komunikativnost, časová flexibilita, samostatnost - možnost seberealizace, profesní růst, jistota a zázemí ...
TC-HK spol. s.r.o. Kostelec nad Orlicí, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK - vhodné i pro ABSOLVENTY - až 37 000 Kč/měs. Baví Vás se hrabat v autech, máte s tím zkušenosti nebo jste vyučeni v oboru? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis na pozici AUTOMECHANIKA a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 5, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

AUTOMECHANIK/-ČKA Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2 stupněm invalidity. Nabízené výhody: 50% příplatek na obědy. Zaměstnavatel požaduje předem seznámení ...
Opravárenství Rasošky s.r.o. Rasošky, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit