VŠEOBECNÁ SESTRA NA CHIRURGII

  • Jilemnice

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA NA CHIRURGII ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-všeobecnou sestru s osvědčením k výkonu práce bez odborného dohledu
-ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění
-zájem o práci v oboru
-vstřícné jednání s pacientem
-morální bezúhonnost
-schopnost práce v kolektivu

Kvalitní a pestré stravování s příspěvkem z FKSP; pro maminky s dětmi možnost využít dětskou skupinu, resp. firemní školku; možnost studia zahraničních jazyků; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice

prac. poměr na dobu určitou , pak na neurčito

kontakt: telefonicky od 7.00 do 14.00 hod., e-mailem,
Volné místo všeobecná sestra na chirurgii pro lokalitu Jilemnice.