Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelnaVrchlabí, Al. Jiráska 617

Vychovatel v zařízení institucionální výchovy

Odeslat

Pracovní náplň
VYCHOVATEL V ZAŘÍZENÍ INSTITUCIONÁLNÍ VÝCHOVY - vzdělání odpovídající zák. č. 563/2004 Sb. § 16 odstavec 2 zákona o pedagogických pracovnících
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na výše uvedenou e-mail adresu. Vybraný kandidát bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.
Volné místo vychovatel v zařízení institucionální výchovy pro lokalitu Vrchlabí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel v zařízení institucionální výchovy

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelnaVrchlabí, Al. Jiráska 617
Ulice: Al. Jiráska 617
Město: Vrchlabí
PSČ: 543 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Gabriela Pohořelá
E-mail: Mgr. Gabriela Pohořelá

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelnaVrchlabí, Al. Jiráska 617