Obráběč/ka kovů

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Obráběč/ka kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-obsluha NC / CNC strojů
-obráběcí centra horizontální i vertikální, ohraňovací lisy, rovnací stroje
-řídicí systém HEIDENHAIN iTNC 530, řídicí systém Siemens SINUMERIK 810M
Požadujeme
-minimálně výuční list, ideálně v oboru obráběč kovů nebo jiných technických oborech
-zkušenosti a praxe na NC / CNC vertikální či horizontální frézce
-znalost čtení technologické dokumentace (výkresy, normy, technologické a pracovní postupy)
-znalost měření výrobků v předepsaných tolerancích
-řemeslnou zručnost, samostatnost, časovou flexibilitu a zodpovědnost
-ochotu pracovat na více směn či v nepřetržitém provozu
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
Pozice je vhodná i pro cizince!
První kontakt emailem na:vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Volné místo obráběč/ka kovů pro lokalitu Česká Lípa.