Strojírenský technolog - Slaný

  • Kladno

Pracovní místo ( Strojírenský technolog - Slaný ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
Zakázková výroba, středně těžké strojírenství založené zejm. na vynikající kvalitě svařování, CNC obráběním
• Zodpovědnost za technologickou přípravu výroby zakázek
• Příprava svařovací dokumentace pro výrobu
• Optimalizace výroby – snížení pracnosti, zvýšení jakosti
• Stanovení a ověření norem práce
• Komunikace zejm. s projektovými vedoucími, s výrobou, oddělením jakosti

Očekáváme
• SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojírenství)
• zkušenosti s technologií ve strojírenské výrobě, nejlépe v kusové a zakázkové výrobě min. 3 roky
• praxe ve výrobě svařovaných konstrukcí min. 1 rok (min. IWT výhodou)
• odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky
• AJ na technické úrovni (čtení výkresů); na komunikativní výroby výhodou
• znalost MS Office, ERP (QI výhodou)
• samostatný při řešení problémů, komunikativní s technickým myšlením, schopný pracovat v týmu a ochotný učit se novým věcem
• dynamická, důsledná a pečlivá osobnost
• férový a čestný člověk

Co nabízíme?
• stravenky a občerstvení na pracovišti,
• 5 týdnů dovolené
• mobilní telefon
• možnost jazykového vzdělání

Kontakt: hana.simova@maintec.net
Volné místo strojírenský technolog - slaný pro lokalitu Kladno.