recepční

  • Kroměříž

Pracovní místo ( recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž -4* hotel
- Náplň práce: administrativní činnost, práce s recepčním a rezervačním systémem, zajištění agendy spojené s příjezdem a odjezdem hostů, komunikace se zájemci o ubytování, řešení jejich požadavků, informace o pobytu, nabídka hotelových služeb, inkaso peněz
- Požadavky: ÚSV/SŠ vzdělání, znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, zkušenost s prací v hotelovém sektoru a znalost práce s rezervačním systémem Savarin výhodou, komunikační schopnosti, pracovitost, spolehlivost
- PD 9:00-21:00 hod. v režimu krátký/dlouhý týden, doba určitá na 1 rok s možností prodloužení
- Nabízíme: příspěvky na penzijní připojištění, stravenky, možnost rekreace v rekreačních zařízeních zaměstnavatele
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: jana.markova@smo.cz
Volné místo recepční pro lokalitu Kroměříž.