Prodavači v prodejnách

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Prodavači v prodejnách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rodinná firma se zaměřením na výrobu hledá pro svou podnikovou prodejnu upomínkových předmětů zaměstnance na pozici prodavačka.
I když nastane situace, kdy je potřeba pracovat rychle, zůstává úsměv a vstřícnost vaší neoddělitelnou součástí?
Chápete, že obchod není pouze o zboží, které se prodává, ale i o atmosféře a umění prodat.
Máte ochotu komunikovat a pozitivní vztah k zákazníkům, toužíte pracovat v malém přátelském kolektivu? Pak hledáme právě Vás.
Náplň práce: obsluha zákazníků, pomoc při výběru, prodej a balení zboží.Práce se zbožím - vybalování, doplňování prodejny. Péče o vystavené zboží a prodejnu - udržování čistoty a příjemného vzhledu - aranžování.
Požadujeme: pozitivní myšlení, příjemný vzhled a vystupování, schopnost výborně komunikovat, rychlé pracovní tempo podmínkou, zručnost, chuť pracovat, pečlivost, samostatnost i schopnost spolupráce v týmu, zkušenosti s prodejem výhodou, práce o víkendu ( příplatky ), Angličtina na komunikativní úrovni, základy ruštiny výhodou (ochota dovzdělání), trestní bezúhonnost
Nabízíme: Jistota dlouhodobého zaměstnání v podnikové prodejně, práce na plný úvazek. Práci v příjemném prostředí stylové reprezentativní prodejny. Příplatky za práci o víkendech a svátcích. Bonusy z obratu, které sami ovlivníte. Nástup možný ihned.
Detaily o volném pracovním místu:
Místo výkonu práce: Kutná Hora
Požadované jazyky: čeština, angličtina, ruština
Požadované vzdělání: není rozhodující
Vhodné pro absolventy: NE
Typ pracovního poměru: plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Délka pracovního vztahu: doba neurčitá