ASISTENT/-KA VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OCHRANY VOD

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OCHRANY VOD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA VEDOUCÍ ODDĚLENÍ OCHRANY VOD (referent společné státní správy a samosprávy)
Oblastního inspektorátu Hradec Králové v České inspekci životního prostředí

Požadujeme:
• střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
• dobrá uživatelská znalost práce s PC
• samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
• dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
• zajímavou a různorodou práci
• pracovní poměr na dobu určitou v 9. platové třídě s možností prodloužení na dobu
neurčitou
• finanční ohodnocení podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů
• výhody zaměstnanců státní správy
• možnost nástupu od 1. 8. 2017
• místo výkonu práce: Hradec Králové

Hlavní náplň spočívá ve výkonu administrativní činnosti, evidence vedených správních řízení a související agendy.

Požadované dokumenty pro zařazení do výběrového řízení:
• strukturovaný životopis
• motivační dopis

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na adresu ČIŽP OI Hradec Králové, Resslova 1229, 500 02 Hradec Králové nebo na e-mail: public_hk@cizp.cz v termínu do 23. 6. 2017.
Případné informace podá sekretariát ředitele OI Hradec Králové. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: Výběrové řízení na pozici s pořadovým číslem v systemizaci 45210 asistent/ka vedoucí oddělení ochrany vod Oblastního inspektorátu Hradec Králové. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí vaší žádosti, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Volné místo asistent/-ka vedoucí oddělení ochrany vod pro lo