Veterinární lékař / lékařka

Pracovní místo ( Veterinární lékař / lékařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nature Resource Network je známá mezinárodní a globální společnost (založena na Novém Zélandu), která se specializuje na získávání a dodávání vzácných druhů živých zvířat s cílem zajistit kvalitu a výběr druhů zvířat v zoologických zahradách po celém světě a podporovat chovy pro zachování druhů. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Lékaři (kromě zubních lékařů) kontakt ermailem:blanka.volakova@fnkv.cz Volné místo lékaři (kromě zubních lékařů) pro lokalitu Praha.
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Praha, Inzerováno před 2 dny

traťový dělníci požadujeme: - ochotu cestovat - práce mimo bydliště - řidičský průkaz skupiny B výhodou - vhodné i pro absolventy - nástup možný ihned nebo dohodou Nabízíme : zázemí stabilní a silné firmy, nástupní mzdu 120 Kč/hod., ve stavební sezóně s příplatkem ...
PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. Lovosice, Inzerováno před 4 dny

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví Kontakt: Jonáš Ivo, tel.: 739 329 179 Osobně každé pondělí na adrese pracoviště po tel. dohodě i mimo ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. Praha 6 Vítězné náměstí č.p. 997/13 Bubeneč 160 00 Praha 6 Vhodné i pro absolventy, dokončené VŠ vzdělání v oboru ...
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. Praha, Inzerováno před 4 dny