OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA JUNIOR

Pracovní místo ( OBCHODNÍ SPECIALISTA, SPECIALISTKA JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Grelová Alena, tel.: 702 202 123, e-mail: alena.grelovaatnn.cz
SŠ/SOU s maturitou a čistý trestní rejstřík, chuť a zájem se realizovat v obchodní oblasti, nadšení pro práci s lidmi/pro lidi, odvaha pustit se do budování něčeho nového a mít zájem na sobě pracovat, příjemné vystupování a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Správce kmene - specialista v obchodní oblasti Přidán osobní kontakt; Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek. Poskytování poradenství a služeb. Aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů. Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, ...
Ing. Jiří Pazour Šumperk, Inzerováno včera

Specialista marketingu AKTUALIZACE 18.7.2018!!! První kontakt telefonický, písemný!!! Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého týmu marketingového specialistu. Specialista marketingu má zodpovědnost za koordinaci a řízení ...
Chytrá pěna Bohemia s.r.o. Česká Ves, Inzerováno včera

SPECIALISTA MARKETINGU - částečný Home office Hledáte kreativní práci v oblasti marketingu? Máte zájem se podílet na tvorbě marketingové strategie? Pokud ano, neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: "SPECIALISTA MARKETINGU".
Grafton Recruitment s.r.o. Bruntál, Plný úvazek, Inzerováno včera