Bezpečnostní pracovník/ce - Brno

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ce - Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.
Místo výkonu: Brno
Kontakt: tel.: 800 111 112, e-mail: praceatm2c.eu

Náplň práce:
Přijmeme muže i ženy na pozici Bezpečnostní pracovník/ce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Pochůzková činnost a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

ŘIDIČ VZV - Praha 9 Máte oprávnění na VZV a zkušenost s prací na retraku? Pak nám pošlete Váš životopis!
Grafton Recruitment s.r.o. Vysočany, Plný úvazek, Inzerováno včera

LAKÝRNÍK - Říčany Jste zkušený lakýrník a hledáte pracovní uplatnění? Pak nám zašlete Váš životopis a reagujte na pozici LAKÝRNÍKA ještě dnes!
Grafton Recruitment s.r.o. Říčany, Plný úvazek, Inzerováno včera

PRACOVNÍK VÝROBY, příspěvek na dopravu Máte zkušenosti v oblasti výroby a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám pošlete svůj životopis! Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.