NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

JUNIOR OBCHODNÍ SPECIALISTA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Na Hradbách 2, Moravská Ostrava
V případě zájmu kontaktujte firmu na e-mail.

Jste na startu své kariéry nebo už máte něco za sebou a chcete změnu? Naše společnost nabízí pracovní příležitost těm, kteří se chtějí učit a chtějí na sobě pracovat.

Jak bude vypadat Vaše práce
- Po dobu celých 6 měsíců se budete zaškolovat na naše interní systémy a procesy
- Budete se seznamovat s prací obchodníka za pomocí našich zkušených trenérů prodejních dovedností
- Ukážeme Vám, jak vypadá kvalitní klientský servis tak, abyste měl/a vždy maximálně spokojené klienty

S čím byste měl/a přicházet?
- Požadujeme min. SŠ/SOU s maturitou a čistý trestní rejstřík
- Chuť a zájem se realizovat v obchodní oblasti
- Nemělo by Vám chybět nadšení pro práci s lidmi/pro lidi
- Měl/a byste mít odvahu pustit se do budování něčeho nového a mít zájem na sobě pracovat
- Příjemné vystupování a komunikativnost
- Vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady

Pojďte do toho s námi, pomůžeme Vám být nejlepší!!!

Co Vám mimo jiné nabídneme?
- Možnost vlastí seberealizace a nastartování kariéry
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Atraktivní systém odměn (fixní + variabilní složka) dle Vašeho výkonu
- Možnost odborného růstu v oblasti finanční gramotnosti
- Vlastní řízení kariéry
Volné místo junior obchodní specialista pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: JUNIOR OBCHODNÍ SPECIALISTA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Město: Ostrava

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Grelová
E-mail: Alena Grelová
Telefon: +420 702 202 123

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku