21, a.s.

HLAVNÍ KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADUJEME: vyučen v oboru, min. 3 roky praxe
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, možnost ubytování
NÁSTUP IHNED
kontakt: p. Kopecký, tel. 737 350 340, e-mail: akopecky@statek-ceskalipa.cz
Volné místo hlavní kuchař/ka pro lokalitu Myslovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HLAVNÍ KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: 21, a.s.
Ulice: 21
Město: Myslovice
PSČ: 339 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Antonín Kopecký
E-mail: Antonín Kopecký
Telefon: +420 737 350 340

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: 21, a.s.