Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace

Učitel/ka mateřské školy

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Daskabát č.p. 72.
Požadavky: vzdělání - střední pedagogická škola obor předškolní a mimoškolní výchova, nebo speciální pedagog.
Své životopisy zasílejte POUZE na email zsdaskabat@email.cz.
Volné místo učitel/ka mateřské školy pro lokalitu Daskabát.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel/ka mateřské školy

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace
Ulice: 72
Město: Daskabát
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ředitel školy
E-mail: Ředitel školy
Telefon: +420 608 821 253

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace