Lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace

Pracovní místo ( Lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení, nástup možný ihned nebo dohodou. ukončené VŠ vzdělání na LF. Specializovaná způsobnost v oboru intenzivní medicíny nebo v oboru anesteziologie a intenzivní medicína.
Velmi zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené.
Práce v moderně ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lékaři v anesteziologických oborech z: 12.1.2018 Volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu. Jedná se o pracovní místo na pozici lékaře ARO. Kontakt:písemně na email: lenka.sokolovska@nnj.agel.cz Volné místo lékaři v anesteziologických oborech pro lokalitu Nový Jičín.
Nemocnice Nový Jičín a.s. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

Lékař/ka na anesteziologicko - resuscitační oddělení Místo výkonu práce: Purkyňova 1849, Česká Lípa Mzdové podmínky budou dohodnuty při osobním setkání Nabízíme: zázemí stabilní ziskové akciové společnosti, moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení na vysoké úrovni, výborné finanční ...
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. Česká Lípa, Inzerováno před 4 dny

VŠEOBECNÁ SESTRA NA ANESTEZIOLOGICKO-RESUSCITAČNÍ ODDĚLENÍ Místo výkonu práce: Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Orlickoústecká nemocnice, Čs. armády č.p. 1076, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Požadujeme: střední zdravotnická škola Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost ubytování,1 týden dovolené navíc, ...
Nemocnice Pardubického kraje, a.s. Ústí nad Orlicí, Inzerováno před 7 dny