Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.

Lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení, nástup možný ihned nebo dohodou. ukončené VŠ vzdělání na LF. Specializovaná způsobnost v oboru intenzivní medicíny nebo v oboru anesteziologie a intenzivní medicína.
Velmi zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené.
Práce v moderně zařízeném oddělení s nejnovější zdravotnickou technikou.
Volné místo lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace pro lokalitu Velké Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař s odbornou specializací v oboru anesteziologie a resuscitace

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.
Ulice: 93
Město: Velké Meziříčí
PSČ: 594 01

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.