WOOD4YOU s.r.o.

Brusič

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hlavní 50, Ústí nad Labem.
Popis pracovní činnosti: broušení dřevěných polotovarů (oken, lišt apod.) a příprava před povrchovou úpravou
Požadujeme: praxe na obdobné pracovní pozici výhodou popřípadě praxe z výrobního prostředí (truhlárny, strojírenství apod.), spolehlivost, pouze osoby zdravé (prašnost).
Nabízíme: mzdu 15 000 - 22 000,- Kč., pracovní dobu: 7. - 15.30 hodin, stravenky, nástup ihned.
Hlásit se osobně na uvedené adrese.
Volné místo brusič pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Brusič

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: WOOD4YOU s.r.o.
Ulice: Hlavní 50
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 403 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Pavla Eflerová
E-mail: Bc. Pavla Eflerová
Telefon: +420 773 901 234

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: WOOD4YOU s.r.o.