Zootechnici

Pracovní místo ( Zootechnici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: práce zootechnika, krmné dávky koní, organizace práce ošetřovatelů, dokumentace režimu Hřebčína Napajedla
Požadavky: znalost v oboru, znalost AJ na úrovni B1, ŘP sk.B, uživatelská znalost MS Office, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: možnost ubytování, stravenky.
Volné místo zootechnici ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla