VODIZOL, s.r.o.

Zedník / izolatér

Odeslat

Pracovní náplň
ZEDNÍK - IZOLATÉR - vyuč.v oboru výhodou, ŘP skupiny B, spolehlivost, nutný tel. kontakt, předem domluvit schůzku.
Volné místo zedník / izolatér pro lokalitu Kocbeře.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 07. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník / izolatér

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: VODIZOL, s.r.o.
Ulice: 180
Město: Kocbeře
PSČ: 544 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Tadeáš Vodička
E-mail: izolace@vodizol.cz
Telefon: +420 777 606 273

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VODIZOL, s.r.o.