Operátor/ka dohledového centra

  • Cheb

Pracovní místo ( Operátor/ka dohledového centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Kamenná 4, 350 02 Cheb. Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (denní/noční) v rozmezí 7:00-19:00 h a 19:00-7:00 h. Náplň práce: telefonický kontakt se zákazníky společnosti, evidence požadavků zákazníků, sledování monitoringu služeb, poskytování rad a informací zákazníkům o nabízených produktech a službách, zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s péčí o zákazníky. Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, min. uživatelská znalost práce na PC, znalost AJ nebo NJ výhodou, časová flexiblita (2-směnný provoz), zkušenosti z pozice telefonního/telefonní operátora/ky výhodou. Nabízíme: důkladné zaškolení (není nutná předchozí praxe), možnost osobního rozvoje (získání cenných zkušeností v atraktivním oboru), motivující mzdové ohodnocení, další zaměstnanecké benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis), možno donést životopis i osobně na adresu pracoviště.
Volné místo operátor/ka dohledového centra pro lokalitu Cheb.