Laborant/ka

  • Choustník

Pracovní místo ( Laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do potravinářského průmyslu na pozici laborant/ka hledáme brigádníky.
Požadujeme:
- časovou flexibilitu, práci ve třísměnném provozu, znalost základních analytických metod.
Nabízíme:
- svoz zaměstnanců z různých směrů zdarma, odpovídající finanční ohodnocení, zaškolení, možnost potvrzení o vykonané praxi.
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete životopis na adresu j.kurovska@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. +420 776 504 700 Ve všední den od 7:30 - 16:00. H. mzda 85,-/hod + 10% prémie; +8,- za odpolední směnu, +20 za noční směnu.
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Choustník.