Servisní technik - elektromechanik

  • Kladno

Pracovní místo ( Servisní technik - elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru, obor elektro, praxe ve výrobě,
znalost obsluhy měřicích přístrojů a práce na PC, znalost a schopnost číst technické výkresy,
platnou vyhlášku 50/78Sb. min. § 5, řidičský průkaz min. skupiny B, dobrý zrak,
manuální zručnost, pečlivost samostatnost a spolehlivost, ochota vzdělávat se,
čistý trestní rejstřík, základní znalosti programování a instalace programů,
základní znalosti přenosových sítí
Náplň práce:
zapojování a montáž zařízení u zákazníka, servis zařízení, montáž speciálních čidel pro měření teploty, výroba a montáž přístrojové techniky
Nabízíme:
stabilní a perspektivní zaměstnání, práce na HPP, nástup dle dohody, zaškolení a další vzdělávání, zajímavé firemní benefity, místo pracoviště Kladno
mzda 25 - 30 tisíc Kč, dle dosaženého vzdělání a praxe
Volné místo servisní technik - elektromechanik pro lokalitu Kladno.