Senior General Accountant

Pracovní místo ( Senior General Accountant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Khalilová Anna, tel.: 257414555, e-mail: anna.khalilovaateu.lukoil.com, 257 414 547
Vzdělání obor management
Jazyky - angličtina a ruština (nebo příbuzný jazyk) - slovem i písmem
Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

operátor výroby Požadavky: manuální zručnost Kontakt: Štefan Marcin, od 8:00 do 17:00 tel.: 774414336, e-mail: marcinstefan@centrum.cz Volné místo operátor výroby pro lokalitu Rakovník.
IC - AUMONT, s.r.o., organizační složka Rakovník, Inzerováno včera

Pracovník technického úseku Náplň práce: technická podpora obchodního týmu, servis a montáže výčepních zařízení, servis a montáž reklamních zařízení, technické zajišťování akcí pivovaru dle požadavků obchodního oddělení Požadavky: elektrotechnické vzdělání a platnou vyhlášku ...
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. Rakovník, Inzerováno včera

pokladní Pracoviště: Prokopova 2735, Rakovník Praxe vítána, dvousměnný provoz (1 x za 14 dní so + ne 8.00 - 12.00 hod.). Kontakt: telefonicky 723 505 850 pí. Resnerová Volné místo pokladní pro lokalitu Rakovník.
Ilona Podzimková Rakovník, Inzerováno včera