LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.

Senior General Accountant

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Khalilová Anna, tel.: 257414555, e-mail: anna.khalilova@eu.lukoil.com, 257 414 547
Vzdělání obor management
Jazyky - angličtina a ruština (nebo příbuzný jazyk) - slovem i písmem
Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti
Praxe min.5let na pozici účetní či v příbuzném oboru ve společnosti skupiny LUKOIL. Jedná se transfer v rámci skupiny Lukoil. V pracovní smlouvě bude uvedena pozice Senior General Accountant
- stravenky, jazykové kurzy

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Senior General Accountant

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anna Khalilová
E-mail: Anna Khalilová
Telefon: +420 257 414 555

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.