Tesařství Jošt s.r.o.

Zedník - betonář

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: v okolí do 100 km od sídla firmy
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru min.5 roky
- ŘP skup. B výhodou
Hlásit se telefonicky: 777 873 436 - pan. Jošt
Volné místo zedník - betonář pro lokalitu Krupka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedník - betonář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Tesařství Jošt s.r.o.
Ulice: Pod Kyšperkem 313
Město: Krupka
PSČ: 417 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslav Jošt
Telefon: +420 777 873 436

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tesařství Jošt s.r.o.