MGM a.s.

Svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Holešov
- vyučení, vhodné i pro absolventy, svář. průkaz podmínkou (pokud je propadlý umožníme obnovení, uchazeči budou vyzkoušeni z jednoduché svářecí procedury)
- závodní stravování, zaběhnutá výroba, celozávodní dovolená
- kontakt osobně v sídle firmy POUZE každé pondělí (8:00 - 10:00 hod. pan Klabal) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: klabal@mgm.cz, příp. kontakt telefonicky v době Po-Pá 9.00-15.00 hod.
Volné místo svářeč pro lokalitu Holešov.

Požadavky
Zkoušky svařování

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: MGM a.s.
Ulice: Tovární 1200
Město: Holešov
PSČ: 769 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Antonín Klabal
E-mail: Ing. Antonín Klabal
Telefon: +420 602 361 481

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MGM a.s.