BB-18 s.r.o.

Barman/ka - číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Blatno 18.
Požadavky: praxe v oboru, ŘP sk. B, příjemné vystupování, kreativita, vyučen v oboru výhodou, v případě základního vzdělání nutná praxe.
Nabízíme: práce v příjemném prostředí restaurace a bowlingu, provozovnu možno shlédnout na www.bowlinghlinsko.cz, možnost ubytování dle dohody.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo barman/ka - číšník/servírka pro lokalitu Hlinsko.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman/ka - číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: BB-18 s.r.o.
Ulice: 18
Město: Hlinsko
PSČ: 539 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Fraňková
E-mail: Renata Fraňková
Telefon: +420 777 777 355

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BB-18 s.r.o.