Specialista v oblasti propagace, reklamní grafiky a copywritingu

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista v oblasti propagace, reklamní grafiky a copywritingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Tvorba a realizaci marketingového plánu v rámci celofiremní strategie
- Příprava a realizace marketingových aktivit + projekty
- Příprava reklamních materiálů, grafických návrhů pro tisk
Požadujeme
- Zkušenosti v podobném oboru výhodou
- Znalost práce s programy jako: MS Excel, Word, PowerPoint, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, CorelDraw – výhodou
- Ochota a chuť přinášet nové nápady a dále se profesně rozvíjet
- Týmová spolupráce, ale i schopnost řešit problémy samostatně
- Loajalita, zodpovědnost a časová flexibilita
Nabízíme
- Prohloubení zkušenosti v marketingu v zázemí stabilní české společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Možnost seberealizace, naplnění profesních ambicí

Místo výkonu práce: Karlova pekárna – Brno Komárov
Nástup možný ihned

V případě zájmu, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail kriz.milan@karlova-pekarna.cz
Nebo volejte 602 520 244 (Milan Kříž – manažer filiálek)
Volné místo specialista v oblasti propagace, reklamní grafiky a copywritingu pro lokalitu Brno.