Dojič/dojička

  • Vlkoš

Pracovní místo ( Dojič/dojička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Zahájení pracovní doby ranní ve 04,00hod. a odpolední v 16,00hod.. Zaměstnavatel nezabezpečuje dopravu.

Náplň práce:
jedná se o práci ošetřovatele mléčných krav ve stájích = dojení, krmení, nahánění

Požadujeme:
řidičský průkaz B je podmínkou; odpovědného a spolehlivého zaměstnance se vztahem ke zvířatům; odborné vzdělání nepožadujeme.

Nabízíme:
25 dnů dovolené; zaměstnanecké benefity; příspěvek na stravování; prémie; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (denně od 08,00 - 17,00hod.) na čísle 604 786 255 - Ing. David Dohnálek
- osobně v pracovní dny v dopoledních hodinách na adrese ul. 9. května 1/4, 751 19 Vlkoš u Přerova
Volné místo dojič/dojička pro lokalitu Vlkoš.