Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

hutník ocelář - řidič prac. strojů, jeřábník

Pracovní místo ( hutník ocelář - řidič prac. strojů, jeřábník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hrádek u Rokycan, Rokycanská 204
Náplň práce: práce jeřábníka sázecího a licího na ocelárně
Požadujeme: vzdělání min. nižší střední odborné nebo vyšší, jeřábnický průkaz není podmínkou - kurz jeřábníka je možné uskutečnit a odborně zařídit na pracovišti
Nabízíme:finanční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů z: 11.12.2017 a: 21.9.2018 Požadavky: ŘP sk. C., profesní průkaz, praxe min. 1 rok, pružnost, samostatnost, fyzická zdatnost Kontakt: p. Valenta telefonicky na č.: 730 898 280 Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Nový Jičín.
Účto MZ spol. s r.o. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

Operátoři výroby, řidiči VZV z: 14.2.2018 a: 21.9.2018 Požadavky: výhodou ŘP skup. B, nutné oprávnění na VZV. Zaměstnanecké výhody: stravenky, důchodové pojištění Kontakty: tel.: 734 756 800 od 8-15 hod., e-mail: tomas.friedrich@orc.cz nebo osobně na provozovně firmy, kontaktní ...
ORC Recycling s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

Řidič/ka dodávkového vozu v EU z: 12.3.2018 a 21.9.2018 Požadavky: čistý trestní rejstřík, praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici Pružná pracovní doba Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Kontakt: René Sabo, Zdenka Sabová telefonicky na č.: 734 753 999, 737 ...
Zdenka Sabová Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit