Operátor výroby

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Operátor výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírové náměstí 101/25, Ústí nad Labem .
Pracovní náplň: manuální práce ve výrobě, montáž dílů a následné balení.
Požadujeme: fyzickou zdatnost, manuální zdatnost, zručnost, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu, spolehlivost a fyzickou zdatnost, praxe ve výrobě VÝHODOU, orientace v technické dokumentaci VÝHODOU.
Nabízíme: mzdu 20 500 - 25 000,- Kč., dlouhodobou spolupráci na HPP, individuální bonusy až 25%, 25 dní dovolené za rok, stravenky, FlexiPassy, firemní akce.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail.
Volné místo operátor výroby pro lokalitu Ústí nad Labem.