PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI

  • Mlázovice

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/-CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI - pracoviště Domov důchodců Mlázovice.
V případě zájmu se dostavte osobně na pracoviště od 7.00-15.00 hod nebo můžete volat od 7.00-15.00 hod na tel.: 493 697 230 pí Lyczkowská nebo pí Ortová. Můžete psát také na e-mail: ddmlazovice@seznam.cz, případně poštou na adresu DD.
Požadujeme vzdělání v oboru nebo kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, schopnost týmové spolupráce a efektivní komunikace, schopnost zvládat zátěž, flexibilita. Nástup možný ihned.
Nabízíme hrubý měsíční plat vč. pohyblivých složek (příplatek za směnnost, osobní příplatek, příplatky za práci v sobotu, neděli, svátek , v noci) v rozpětí 20 000,- Kč až 25 000,- Kč, dále 5 týdnů dovolené, zvýhodněné závodní stravování, příspěvek na vitamínové preparáty, kulturní akce, rehabilitaci.
Volné místo pracovník/-ce v sociálních službách pro přímou obslužnou péči pro lokalitu Mlázovice.