Maxi DENTAL s.r.o.

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Odeslat

Pracovní náplň
4.10/22.5.2017 - práce ve stomatologické ordinaci. Min. SŠ - zdravotnický obor, vhodné i pro absolventy, aktivní znalost NJ výhodou, znalost práce na PC. Prac. doba 7:00-12:00, 13:00 - 18:00, Pá 7:00 - 12:30, So: dle objednání. Nástup ihned nebo dohodou. KONTAKT: zaslat životopis s motivačním dopisem na ekonom@maxidental.cz, tel. 775 775 095
Místo výkonu práce: Břeclav
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Břeclav.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Maxi DENTAL s.r.o.
Ulice: Žerotínova 895
Město: Břeclav
PSČ: 690 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Elena Adžiovská
Telefon: +420 775 775 095,ekonom@maxidental.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Maxi DENTAL s.r.o.