SULKO s. r. o.

Produktový manažer pro stínící techniku

Odeslat

Pracovní náplň
Aktivní podpora pro obchodní manažery. Komunikace s dodavateli stínící techniky. Práce s poptávkami a nabídkami. Zpracování nabídek a poptávek v e-shopu dodavatelů. Spolupráce s ochodním útvarem při tvorě obchodního plánu.
Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B
- praxe min 2 roky na obdobné pozici
- odolnost vůči stresu
- uživatelská znalost MS Office
- příjemné a seriózní vystupování
- vysoká míra samostatnosti, flexibility a odpovědnosti.
Nabízíme:
Zajímavé a náročné zaměstnání v prosperující firmě, možnost osobního a profesního růstu, zajimavé platové ohodnocení v návaznosti na výkonech.
Kontakt: e-mailem
Volné místo produktový manažer pro stínící techniku pro lokalitu Zábřeh.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC, Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel), Práce s PC - prezentační software, Práce s PC - internet a elektronická pošta, Práce s PC - Windows, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Produktový manažer pro stínící techniku

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Věda a výzkum
Pozici nabízí: SULKO s. r. o.
Ulice: Československé armády 981
Město: Zábřeh
PSČ: 789 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radmila Hýblová
E-mail: Radmila Hýblová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SULKO s. r. o.