Velvyslanectví Brazilské federativní republiky

Hospodyně v domácnostech

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Rezidence velvyslance, Nad Kazankou 7, Praha 7
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - barbora.soukupova@itamaraty.gov.br
Kontaktní osoba : Barbora Soukupová
Upřesňující informace: péče o domácnost a blízké okolí domu, veškeré domácí práce kromě vaření
Volné místo hospodyně v domácnostech pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hospodyně v domácnostech

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Velvyslanectví Brazilské federativní republiky
Ulice: Nad Kazankou 234
Město: Praha
PSČ: 171 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: BARBORA SOUKUPOVÁ
E-mail: BARBORA SOUKUPOVÁ
Telefon: +420 224 490 110

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Velvyslanectví Brazilské federativní republiky