ředitel/ka Farní charity Jindřichův Hradec - sociální pracovník

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( ředitel/ka Farní charity Jindřichův Hradec - sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
- řízení organizace po stránce provozní, personální, koncepční, ekonomické a sociální
- jednání s orgány státní správy a samosprávy
- osobní spolupráce při financování, tvorbě žádostí o dotace a vyúčtování služeb
- zodpovědnost za vedení služeb a jejich rozvoj
- spolupráce s vedením Diecézní charity České Budějovice, Římskokatolickou farností - probošstvím Jindřichův Hradec, dárci, dobrovolníky a partnery
- práce sociálního pracovníka v některé ze služeb
- účast na akcích pořádaných Diecézní charitou České Budějovice
- místo výkonu práce: Jindřichův Hradec, Staré Město pod Landštejnem

Nabízíme:
- práci v zajímavé oblasti
- zázemí silné organizace, která je součástí katolické církve
- příležitost k seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
- možnost profesního a osobního růstu
- možnost zapojení se do činností charity na diecézní i celostátní úrovni
- mzda od 20 000 Kč

Požadujeme:
- vzdělání v sociální oblasti - podle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- praxi v oblasti řízení výhodou
- trestní bezúhonnost
- základní znalosti v oblasti legislativy, ekonomiky
- komunikační a organizační schopnosti
- odpovědnost, pečlivost, flexibilitu
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B

V přihlášce uveďte:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- doporučení duchovního správce
- kontakty na reference

Nástup dle dohody.

Přihlášky zasílejte do 15. 6. 2017 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 16, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: tlapak@charitacb.cz
Uchazeči splňující výše uvedené požadavky budou pozváni k osobním