TECHNIK KONTROLY KVALITY - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK KONTROLY KVALITY - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontrola kvality výrobků - nastavení četnosti kontroly, stanovení kontrolních plánů
- zpracování záznamů z kontroly a jejích výsledků
- vyhodnocování kvality práce a výrobků na pracovišti výroby až do úrovně jednotlivých pracovníků, pravidelný reporting vedení
- návrh a přijímání nápravných a preventivních opatření pro neustálé zlepšování výrobních procesů - ve spolupráci s pracovníky výroby a jejich nadřízenými
- dodržování přijatých nápravných a preventivních opatření na pracovišti výroby
- vypracování dokumentace popisující činnost kontroly
Pravomoci:
- zastavuje neshodné výrobky
- navrhuje vypracování nápravných/preventivních opatření k neshodám a jejich včasné zavedení do praxe
Požadujeme:
- SŠ, SOU
- znalost výkresové dokumentace, svařovací značky výhodou
- znalost práce s měřidly, práce na 3D měření výhodou
- znalost tlakových zkoušek výhodou
- aktivní znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s IS Helios výhodou
- řidičský průkaz skup. B výhodou
- komunikativní znalost AJ výhodou
- zodpovědnost, týmový hráč
Nabízíme:
- nástup dohodou
- činorodou práci
- plat: měsíční základ, 20% prémie
- stravenky v hodnotě 90 Kč (firma hradí 55%)
- firemní jazykové kurzy
- směnnost bude přesně stanovena: ranní/odpolední, krátký/dlouhý týden
Volné místo technik kontroly kvality - zakázková výroba pro lokalitu Liberec.