Rostislav Hanák

KLEMPÍŘ - IZOLATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Hanák Rostislav, tel.: 606 719 873, e-mail: ha.rostislav@seznam.cz
Práce ve výškách, dobrý zdravotní stav.
Volné místo klempíř - izolatér pro lokalitu Opava.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KLEMPÍŘ - IZOLATÉR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Rostislav Hanák
Ulice: Za Humny 1349
Město: Opava
PSČ: 747 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rostislav Hanák
E-mail: Rostislav Hanák
Telefon: +420 606 719 873

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Rostislav Hanák