Obchodník / obchodnice - německý trh

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodník / obchodnice - německý trh ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
Místo pracoviště: Děčín, Benešovská ulice

Pracovní pozice: obchodnice/obchodník pro německý agrární trh
Pracovní poměr: HPP, pracovní doba PO – PÁ: 07:00h – 15:30h

Agrokomodity Děčín je exportní společnost, zabývající se nákupem zemědělských komodit (pšenice, ječmen, řepka, hrách, atp.) a jejich následným exportem do zemí EU. Společnost sídlí v centru Děčína v prostoru skladů nákladního nádraží Děčín – východ (bývalé ZZN Děčín).

Hlavní pracovní náplň:
· Exekutiva obchodů s německou klientelou, telefonický a e-mailový kontakt s německými partnery po celou pracovní dobu.
· Office management (příprava smluv, kompletace dokumentů k obchodním případům).
· Zadávání dat do interního systému (Excel) a jejich analýza a interpretace.
· Logistika mezinárodní kamionové přepravy, komunikace s dispečery a s nakládkou.

Požadavky na uchazeče:
· Perfektní němčina slovem i písmem nutností.
· Znalost prostředí MS Excel (vzorce, kontingenční tabulky).
· Schopnost logického myšlení a samostatné práce, zodpovědnost, svědomitost.
· Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ, VŠ.

Co nabízíme:
· Práce v malé rodinné firmě, tým 3 osob.
· Nástupní mzdu 20.000 Kč – 25.000 Kč, po 6 měsících možnost růstu.
· Jazykové kurzy pro zaměstnance zdarma.
· Služební notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely.
· Příjemná pracovní doba do 15:30h.

Kontakt: Ing. Michal Kolář
V případě zájmu zašlete e-mail s informacemi o Vaší osobě, životopis a popř. motivační dopis e-mailem – následně vyčkejte na pozvání k osobnímu pohovoru. Pozváni budou jen vybraní zájemci,